טיפול מבריא

 

 

מומלץ לכל מי ששוקל להגיע לקבוע שיחת ייעוץ חינם של רבע שעה, במהלכה נבדוק את ההתאמה בינינו, נוודא שאכן יש טעם להגיע לטיפול נטורופתי ונתאם ציפיות. 

 

 

לאחר שיחת הייעוץ הראשונית, כשכבר קבענו מועד לטיפול, אבקש מכם למלא טופס תשאול ראשוני, אשר יישלח אליכם במייל, או שתוכלו להוריד אותו בהמשך העמוד. בהתאם לכל הפרטים הללו, ייתכן ואבקש מכם להגיע לפגישתינו עם תוצאות בדיקות מעבדה שונות. 

 

הטיפול הראשוני אורך בין 60 ל-90 דקות, ובמהלכו נבנה פרוטוקול טיפולי אשר מתמקד על איזון תזונתי בהתאם למצב האישי ועל דרכים לשפר נקודות מסוימות באורח החיים. 

 

פגישות המשך נמשכות 45 דקות ומשמשות לזמן בו אענה על כל שאלה או בעיה שעלו בדרך, נוודא שהצלחתם ביישום הפרוטוקול הטיפולי, ולדיון על כל תוצאות בדיקות אשר הגיעו בינתיים. כמו כן, בשלב זה אנו נתאים ונאזן כל טיפול נוסף כמו תוספי תזונה, פרחי באך, צמחי מרפא ועוד. 

מומלץ תמיד להגיע לפחות לשתי פגישות מעקב, על מנת שנוכל לראות את התקדמותכם, על מנת לאפשר התאמה והטמעה של הגישה הנטורופתית לאורח החיים שלכם, ועל מנת שנוכל לבנות תוכנית שניתנת ליישום ארוך טווח. 

במצבים כרוניים או קשים, ייתכן ואמליץ על הגעה לפגישת מעקב פעם בכמה חודשים על מנת שנוכל להגיע למצב אופטימלי. 

 

 

 

 

 

מטופלים מספרים

אני לא מרגישה שאוסרים עלי משהו אלא להפך יש תמיד מה לאכול וגם טעים. תודה לך

אני ממשיכה עם השעות והתזונה שרשמת לי, מחזיקה בסדר גמור, מרגישה טוב עם השעות והאוכל,הורדתי קילו בנתיים ואני מקווה להמשיך באותו הקצב...

  • Google Places Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon

המידע המופיע באתר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל, למנוע או לרפא כל מחלה.

המידע המסופק הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד להחליף כל עצה שקיבלתם מרופאים או אנשי מקצוע אחרים. אתם אחראים באופן בלעדי לבריאותכם ולפעילותכם. 

Copyrights

The information provided on this site is not intended to diagnose, treat, prevent or heal any ailment. The information here is for general use only, and should not replace any advice received from a physician or your health providers. You are solely responsible for your health and actions.